×

Bielizna

Bielizna dla firm

Wiele firm stawia na ubieranie pracowników od stóp do głów. Pracodawcy nie poprzestają na zakupie roboczych bluz, kurtek czy spodni, a decydują się także na bieliznę. Niektóre jej elementy, jak na przykład fartuchy, są zresztą wymagane w części branż.

W ABC Cotton czeka na Ciebie bielizna Roly w kilku fasonach i rozmiarach. To ubrania, które cechują się starannym wykonaniem oraz wykorzystaniem oddychających materiałów. Są idealnym uzupełnieniem garderoby pracownika, a przy okazji nadają się do nadruku. Poznaj je bliżej!

Kiedy warto zdecydować się na bieliznę dla pracowników?

Za zakupem firmowej bielizny dla pracowników przemawia kilka argumentów. Pierwszym jest podniesienie komfortu pracy. Ubrania wysokiej klasy, takie jak bielizna Roly, zapewniają wygodniejsze wykonywanie codziennych obowiązków. W ABC Cotton znajdziesz bowiem bieliznę wykonaną z oddychających materiałów, dzięki której organizm może skutecznie się ochładzać. Takie ubrania zapobiegają otarciom i problemom skórnym.

Bielizna dla pracowników ufundowana przez firmę z pewnością poprawi również atmosferę wśród załogi. Każdy tego typu prezent podnosi morale. Bielizna wysokiej jakości to także krok w stronę profesjonalizmu i poprawy wizerunku przedsiębiorstwa. Wreszcie na niektórych stanowiskach, zwłaszcza związanych z używaniem fartucha, firmowe ubrania to obowiązek - dla zachowania odpowiedniej higieny.

Bielizna Roly - jakie fasony masz do wyboru?

W ABC Cotton czeka na Ciebie bielizna Roly w kilku fasonach. Podstawowym i najbardziej uniwersalnym są koszulki Roly z krótkim rękawem. Dostępne są jednak również męskie modele bez rękawów, a także z długimi rękawami. Znajdziesz tu jednak również dwa fasony przygotowane specjalnie dla pań. Wyróżniają się dopasowaniem do damskiej sylwetki - między innymi w talii.

Przygotowaliśmy również wybór fartuchów z dopasowanymi guzikami. Nadają się do pracy w branży gastronomicznej oraz przemyśle, w którym wymagana jest najwyższa dbałość o higienę. Często sięgają po nie również różnego rodzaju laboratoria.

Bielizna Roly do nadruku

Bielizna Roly dostępna w naszym sklepie to również wdzięczne pole do nadruku. Tę opcję można wykorzystać do indywidualizacji koszulek i fartuchów, ale również reklamy. Dzięki temu walory odzieży roboczej łączą się z zaletami ubrań reklamowych.

Sprawdź naszą ofertę i postaw na bieliznę Roly dla pracowników jeszcze dziś!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się