×

koszulki

Koszulki sportowe Roly

Koszulki sportowe to popularne ubrania, z których można korzystać na boisku, w czasie terenowej wycieczki, ale również przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Z powodu popularności koszulek warto wykorzystać je również jako odzież reklamową.

W ABC Cotton znajdziesz koszulki sportowe Roly wysokiej jakości, które zapewnią komfort w każdej z wymienionych wyżej sytuacji. Wybierz fason i kolor dla swojej firmy!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sportowej koszulki?

Koszulka sportowa różni się od zwyczajnego T-shirtu. Musi gwarantować bardzo szeroki zakres ruchów i w żaden sposób nie może ich krępować. Najlepiej, by posiadała płaskie szwy, które nie będą w żaden sposób podrażniać skóry. W czasie aktywności fizycznej jest bowiem o to zdecydowanie łatwiej niż na co dzień.

Ważny jest także materiał, z jakiego powstaje koszulka. Najlepiej sprawdzają się tak zwane materiały techniczne. To zazwyczaj mieszanki poliestru z elastanem. Dzięki nim koszulka zachowuje elastyczność, ale jednocześnie bardzo szybko wysycha. To sprawia, że skóra może skutecznie oddychać, a wysiłek fizyczny staje się przyjemniejszy.

Koszulki sportowe Roly w korzystnych cenach

Sportowe koszulki Roly z oferty ABC Cotton sprawdzą się jako odzież robocza i reklamowa. Jeśli zdecydujesz się na zakup, możesz liczyć na korzystne ceny. Najwięcej zyskasz przy dużych zamówieniach.

Koszulki sportowe do nadruku

Nasze produkty idealnie nadają się do nadruku. Na białych umieścimy logo za pomocą sublimacji, na innych na sitodrukiem czy termotransferem. Firmowy nadruk zamówisz przy zakupie partii koszulek. Zdecyduj się już dziś!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się