×

Odzież robocza

Odzież robocza Roly

Głównym zadaniem odzieży roboczej jest ochrona prywatnego stroju pracownika przed zabrudzeniem. Obowiązek jej bezpłatnego dostarczenia spoczywa na pracodawcy. By utrzymać dobrą atmosferę wśród załogi i zapewnić jej komfortową pracę, warto postawić na ubrania wytrzymałe i wygodne.

Właśnie takie propozycje czekają na Ciebie w ABC Cotton. Tutaj czeka na Ciebie odzież robocza Roly. To solidne rozwiązania przystosowane do pracy na różnych stanowiskach. Co ważne, w naszym sklepie możesz liczyć również na atrakcyjne ceny. Postaw na naszą ofertę jeszcze dziś!

Odzież robocza uniwersalna i specjalistyczna

Ubrania robocze powinny być odpowiednio dopasowane do branży i obowiązków, jakie powierza się pracownikowi. Odpowiednio dobrana odzież robocza Roly jest funkcjonalna i zapewni każdemu komfort odpowiedni dla jego stanowiska.

Jeśli skorzystasz z oferty ABC Cotton, masz do wyboru wiele rozwiązań. Jednymi z bardziej uniwersalnych ubrań są robocze kamizelki Roly. Odzież robocza tego typu pozwala na wygodne przenoszenie narzędzi, które zawsze są pod ręką. Do uniwersalnych ubrań należą również proste spodnie i szorty.

W naszej ofercie znajdują się jednak też ubrania specjalistyczne. Czekają tu więc na Ciebie proste fartuchy dla pracowników gastronomii, ale również fartuchy z rękawami, idealne do laboratoriów. Możesz też zamówić m.in. ocieplacze robocze dla pracowników na chłodniejsze dni.

Odzież odblaskowa Roly

Ważną częścią naszego asortymentu jest także odzież odblaskowa Roly. To kategoria ubrań należących do odzieży ochronnej, które wpływają na bezpieczeństwo pracowników. Odzież odblaskowa Roly dostępna w ABC Cotton to kamizelki ostrzegawcze, a także bluzy, spodnie Roly i koszulki z odblaskami w jaskrawych barwach.

Odzież robocza Roly do nadruku

Odzież robocza Roly może również pełnić funkcję reklamową. Przy zamówieniu możesz od razu zdecydować się na nadruk. Dobierzemy odpowiednią metodę znakowania - logo Twojej firmy pojawi się w wybranym przez Ciebie miejscu.

Odzież robocza Roly - dlaczego warto zamówić ją w ABC Cotton?

Odzież odblaskowa Roly, odzież robocza uniwersalna czy specjalistyczna - bez względu na to, na co się zdecydujesz, w ABC Cotton oszczędzisz czas i pieniądze. W jednym miejscu przygotujemy i oznakujemy odzież, a przy większych zamówieniach możesz liczyć na niższe ceny. Sam się przekonaj!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się