×

Nasze marki

FRUIT OF THE LOOM
Firma Fruit of the Loom została założona w 1851 roku przez dwóch braci z Rhode Island, w Stanach Zjednoczonych. Firma B.B and R. Knight Corporation otworzyła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję dobrej jakości tkanin bawełnianych i tekstyliów. Pięć lat później narodziła się nazwa Fruit of the Loom, której inspiracją były rysunki owoców, wykonane przez córkę jednego z klientów firmy. W roku 1871 nazwa Fruit of the Loom stała się oficjalną nazwą i taka właśnie nazwa została zarejestrowana jako znak handlowy o kolejnym numerze 418. Oznacza to, że firma posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie, jest firmą straszą od firmy Coca-Cola, żarówki elektrycznej a nawet skromnej torby papierowej. Wieloletnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, pozwoliło firmie Fruit of the Loom rozrosnąć się i stać się wiodącym producentem w branży odzieżowej.

MOCNE PODSTAWY Z PRZESZŁOŚCI OZNACZAJĄ, ŻE MARKA JEST DOBRZE PRZYGOTOWANA NA PRZYSZŁOŚĆ

Każda sztuka odzieży produkowana jest w etyczny sposób (posiada certyfikat WRAP) i została zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonale efekty dla każdego rodzaju zdobienia.

Niezależnie od tego, czy Twoi klienci poszukują odzieży rekreacyjnej, promocyjnej, firmowej, roboczej, sportowej, handlowej, szkolnych mundurków czy ubioru na występy muzyczne w Alter Graf znajdziesz szeroką ofertę modeli dla mężczyzn, kobiet i dzieci we wszystkich kategoriach: t-shirty, bluzy dresowe, koszule, polary, odzież sportową Performance, bieliznę i skarpetki.

Fruit of the Loom to wysoka jakość w konkurencyjnych cenach!

RUSSELL
Marka Russell tworzy historię odzieży już od 1902r. Jest jedną z największych w branży firm, które zajmują się produkcją odzieży reklamowej. Jest oddziałem marki Fruit of the Loom. Wszystkie zakłady Russell’a mają certyfikaty WRAP – niezależnego programu Worldwide Responsible Accreditation Production. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że działają one zgodnie z międzynarodowymi standardami etycznej produkcji, a także z uwzględnieniem lokalnych przepisów i regulacji.

Cały asortyment spełnia też wymogi norm Oeko-Tex 100, które potwierdzają, że w produkcji odzieży nie wykorzystuje się nielegalnych ani szkodliwych substancji.

REACh to norma bezpieczeństwa dla ubrań i ewentualnych szkodliwych substancji; posiadając ważny certyfikat Oeko-Tex, Russell Europe spełnia normy REACh.

W Russellu wierzy się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie i dlatego została stworzona kolekcja Made to Match. To dzięki niej firmy mogą zadbać o elegancki i spójny wygląd zarówno w sali konferencyjnej, jak i w magazynie, a jednolite kolory sprawdzą się doskonale na różnych stanowiskach.

Każdy produkt Russella to wyjątkowa jakość i spójność kolorów w każdym stylu oraz dbałość o detale.

Russell to marka idealna dla wymagających klientów!

UNEEK
Uneek założony został w 1990 roku w Wielkiej Brytanii i jest jedną z wiodących producentów odzieży w branży promocyjnej, korporacyjnej i roboczej.

W ofercie można znaleźć t-shirty, koszulki polo, odzież wizytową i roboczą, polary, kurtki Softhell, Outdoor jak również całą serię odzieży odblaskowej Hi-Viz w fasonie męskim, damskim i dziecięcym, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

Uneek oferuje naprawdę szeroką gamę produktów wykonanych z wysokiej jakości tkanin, które zaspokoją potrzeby wszystkich Twoich Klientów.

Szczególnie polecamy kolekcję kurtek polarów: model UC601, UC604, UC608, które dostępne są od ręki w naszym magazynie. Pozostałe produkty postaramy się sprowadzić od producenta najszybciej, jak tylko to możliwe.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Uneek, dlatego kupując u nas masz pewność, że wszystkie towary są oryginalne.

Uneek Clothing to wysokiej jakości, innowacyjna odzież w przystępnych cenach!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się