×

Kamizelki

Kamizelki robocze, firmowe i odblaskowe

Kamizelki i bezrękawniki to ubrania, które przydają się w wielu sytuacjach. Łatwo zarzucić je na plecy, szybko nas ogrzeją, jednocześnie nie będą krępować ruchów. Należą do najbardziej uniwersalnych elementów ubioru firmowego i roboczego, ale wiele osób sięga po nie również na co dzień.

Jeśli chcesz zamówić partię bezrękawników dla swoich pracowników, dobrze trafiłeś. Oferujemy solidne kamizelki Roly, które będą długo służyć i sprawdzą się w wielu sytuacjach. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Komu przydadzą się kamizelki i bezrękawniki?

Kamizelki Roly to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz, w dużych halach oraz magazynach. Takim osobom najbardziej przydadzą się kamizelki ocieplane. Chętnie sięgają po nie pracownicy zatrudnieni na budowach, wykonujący roboty drogowe, porządkujący pobocza. Często można je zobaczyć również na plecach kierowców, dostawców, kurierów czy magazynierów.

Kamizelki Roly - szeroki wybór

W ofercie ABC Cotton znajdziesz szeroki wybór bezrękawników wykonanych z różnych materiałów. Czekają tutaj na Ciebie ocieplane, pikowane kamizelki Roly, ale również modele wykonane z polaru. Oferujemy także robocze bezrękawniki z dużą liczbą kieszeni, w których można skutecznie posegregować narzędzia i drobiazgi.

Wyjątkową częścią naszej oferty są kamizelki odblaskowe. Przydadzą się wszystkim, którzy pracują w warunkach obniżonej widoczności. W niektórych przypadkach odblaskowa kamizelka Roly może pełnić funkcję odzieży ochronnej.

Kamizelki Roly do nadruku - sposób na reklamę

Kamizelki można także wykorzystać do reklamy firmy. Wystarczy umieścić na nich logo przedsiębiorstwa. W ABC Cotton możesz zdecydować się na taki ruch już przy zamawianiu bezrękawników. W ten sposób stworzysz odzież roboczą o funkcjach ubrań reklamowych.

Solidne kamizelki w atrakcyjnych cenach

Skorzystaj z naszej oferty i wybieraj wśród koszulek przeznaczonych dla mężczyzn i kobiet, a także ubrań o uniwersalnym kroju. W ABC Cotton czekają też na Ciebie atrakcyjne ceny. Zdecyduj się na zakup jeszcze dziś!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się