×

Czapki

Czapki Roly - idealne do pracy i na reklamę

Czapka z daszkiem to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów stroju roboczego, a zarazem popularny gadżet reklamowy. Nic w tym dziwnego - czapka z daszkiem wcześniej czy później przyda się każdemu.

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad zakupieniem partii czapek, skorzystaj z oferty ABC Cotton. Przygotowaliśmy kilka rodzajów tych gadżetów. W naszej ofercie znajdują się jednak również inne, specjalistyczne czapki Roly. Zamów te, które najlepiej pasują do Twojej firmy!

Czapki z daszkiem

Głównym zadaniem czapki z daszkiem jest ochrona przed słońcem. Taki element odzieży roboczej przydaje się więc wszystkim osobom, które wykonują swoje obowiązki na zewnątrz. Bez czapki nie poradzą sobie drogowcy i robotnicy budowlani, ale również przewodnicy czy osoby, które sprzedają towary w plenerze.

Czapki Roly, które przygotowaliśmy, to solidne i wygodne rozwiązania. O komfort użytkownika dbają otwory wentylacyjne. Nasze czapki z daszkiem są dostępne w wielu kolorach, z pewnością znajdziesz więc ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Specjalistyczne czapki robocze

W ABC Cotton znajdziesz jednak również ocieplane czapki zimowe, które ochronią przed chłodem. Ważnym elementem oferty są także czapki specjalistyczne. To produkty skierowane przede wszystkim do osób pracujących w gastronomii. Siateczki zapewniają pełną higienę w czasie pracy. Tego typu czapki przydają się także w laboratoriach czy niektórych gałęziach przemysłu.

Czapki Roly - szeroki wybór, atrakcyjne ceny

Czapka Roly to gwarancja wysokiej jakości. Marka słynie z solidnych rozwiązań, z których korzystają firmy na całym świecie. Z tym producentem się nie zawiedziesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę w atrakcyjnej cenie.

Czapki Roly do nadruku

Przy zamówieniu od razu będziesz mógł zdecydować się na znakowanie produktu. Czapka z logo przedsiębiorstwa to świetny pomysł na reklamę. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technikę nadruku - sitodruk, termotransfer czy haft komputerowy. Zdecyduj się jeszcze dziś!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się