×

Buty

Buty robocze i nie tylko

Odzież robocza dla pracowników to za mało? W hurtowni ABC Cotton czeka na Ciebie również wybór obuwia, które nadaje się do różnych celów. To solidnie wykonane buty, które nie tylko będą wygodnie trzymać się na nogach, ale również dobrze wyglądać.

Stawiamy przede wszystkim na obuwie Roly. To marka, która od lat gwarantuje wysoką jakość. Teraz możesz zamówić jej produkty w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś!

Obuwie Roly - na jaki model się zdecydować?

Buty Roly są dostępne w kilku modelach. Podstawowy to klasyczne trampki wykonane z tkaniny na gumowej podeszwie. To lekkie buty idealne na lato, które jednocześnie zapewniają dobrą przyczepność. Znajdziesz tutaj również sneakersy w stylu retro, z wąskim noskiem. Są dostępne w wielu kolorach, można je więc łatwo dopasować do koloru pracowniczego stroju.

W ofercie ABC Cotton znajdziesz również solidne obuwie Roly wzorowane na klasycznych butach trekkingowych. To propozycja dla wszystkich, którzy w pracy muszą dużo chodzić. W takich butach stawia się pewne kroki nawet na nierównej nawierzchni.

Znajdziesz tutaj także przewiewne obuwie Roly bez pięt, z otworami wentylacyjnymi, wykonane z tworzywa EVA. To buty dedykowane pracownikom gastronomii oraz służby zdrowia.

Buty Roly - czy można je znakować?

Obuwie Roly wyróżnia się również tym, że większość modeli można znakować. Miejsce i rozmiar nadruku zależy od konkretnej pary. Buty Roly bez pięt znakuje się na zewnętrznej części podbicia. Bardziej zabudowane modele można zadrukować w okolicach pięty. Najlepiej nadaje się do tego zwykle technika termotransferu lub tampografia.

Buty dla pracowników - szeroki wybór, atrakcyjne ceny

W ofercie ABC Cotton możesz liczyć na szeroki wybór kolorów poszczególnych modeli, ale również dużą rozpiętość rozmiarów. Przygotowaliśmy numerację dla dorosłych oraz dzieci. Obuwie Roly można więc łatwo dopasować do rozmiaru stopy pracownika, a także wykorzystać jako gadżet reklamowy. Wykorzystaj te zalety i kup solidne buty!

Zamknij
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Menu

User

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się